Broušené kuličky 4 mm Rosa 00030-10055 100 Stk.
Kód: BP_F4_17Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 00030-10055 |
| Farbe: | Rosa |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 60 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
