Broušené kuličky 4 mm Grün 50510-00000 25 Stk.
Kód: BP_91Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 50510-00000 |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 25 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
