Bodenkugel 6 mm Rosa 10 Stk. BP_153
Kód: BP_153Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | GESCHLIFFENE KUGELN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Rosa |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
