Anhänger Vierblättriges Kleeblatt 20 mm Platin
Kód: PR006Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VERBINDER UND ZWISCHENPERLEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 20 mm |
| Farbe: | Platin |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 20 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
