Anhänger Schneeflocke 17 mm Platin PR004
Kód: PR005Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ANDERE ANHÄNGER |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 15 mm |
| Farbe: | Platin |
| Lochgröße: | 5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 15 mm Platina otvor |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
