2CUT Preciosa ORNELA 12/0 1,7 mm Blaugrün 69930 50 g
Kód: 2CUT12004Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2CUT 12/0 1,7 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 1.7 mm |
| Farbcode: | 69930 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Travertin |
| Produktgröße: | 1,7 mm |
| Rocailles-Größe: | 12/0 |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
