2CUT Preciosa ORNELA 11/0 - 1,9 mm Blau 05134 20 g
Kód: 2CUT11012Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2CUT 11/0 1,9 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbcode: | 05134 |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
