Papier-DEKO-Draht 1,5/0,6 mm Grün 2 m
Kód: DRAT050Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 2 m |
| Durchmesser: | 0,6 mm |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Bižuterní drát Papier |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5/0,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 5/0 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
