Rokajl Preciosa ORNELA 13/0 1,7 mm Rot 90120 20 g
Code: PV13036Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 13/0 |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.7 mm |
| Farbcode: | 90120 |
| Farbe: | Rot |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV13036 |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Packungsinhalt: | cca 5 820 Stk. |
| Produktgröße: | 1,7 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 13/0 1,7 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
