Rokajl Preciosa ORNELA 13/0 1,7 mm Braun 13600 20 g
Code: PV13020Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 13/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.7 mm |
| Farbcode: | 13600 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV13020 |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 5 820 Stk. |
| Produktgröße: | 1,7 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 13/0 1,7 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
