Bodenkugel 6 mm Grau 23980-28701 25 Stk
Code: BP_237Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GESCHLIFFENE KUGELN 6 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbcode: | 23980-28701 |
| Farbe: | Grau |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 6 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
