2CUT Preciosa ORNELA 9/0 2,4 mm Orange 85091 20 g
Kód: 2CUT9070Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 2CUT 9/0 2,4 mm Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.4 mm |
| Farbcode: | 85091 |
| Farbe: | Orange |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Solgel dyed satin |
| Packungsinhalt: | cca 1220 Stk. |
| Produktgröße: | 2,4 mm |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,4 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
