Zweilochperlen TILE 6 mm 5 Stk. Silber MPT001
Code: MPT001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TILE |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Silber |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm 5 Stk. Silber |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
