Zweilochperlen TILE 6 mm 5 Stk. Grün MPT002
Code: MPT002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TILE |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 6 mm |
| Farbe: | Grün |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 5 Stk. |
| Produktgröße: | 6 mm 5 Stk. Grün |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
