Tropfen Preciosa 8/0 Weiß 03050 10 g
Code: D_11Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DROPS Preciosa Ornela 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 03050 |
| Farbe: | Weiß |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
