Tropfen Preciosa 5/0 Braun 10090 10 g
Code: D_7Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DROPS Preciosa Ornela 5/0 4,6 mm |
|---|---|
| Farbcode: | 10090 |
| Farbe: | Braun |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 5/0 |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
