TOHO Beads Demi Round 11/0 5 g
Code: TOD00001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RINGE |
|---|---|
| Farbe: | Klar |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal Matte |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
