Stabverbinder 40 mm, 1 Stück, silber
Code: SPOJ010_1 SPOJ010_2 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VERBINDER UND ZWISCHENPERLEN |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 40 mm |
| Farbe: | Silber |
| Lochgröße: | 2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 40 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
