SOLO Preciosa ORNELA 2,5 × 5 mm Gelb 83120 10 g
Code: SOL037Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SOLO Preciosa Ornela |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbcode: | 83120 |
| Farbe: | Gelb |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Yellow Opaque |
| Packungsinhalt: | cca 130 Stk. |
| Produktgröße: | 2,5 x 5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
