Schmuckkappe 7 × 2 mm Loch 1,2 mm Chirurgenstahl 10 Stk
Code: KAPL035 XLProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 2 mm |
| Farbe: | Platin |
| Hauptkarte: | KAPL035 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 7 mm × 2 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
