Schmuckfaden 0,5 mm 100 m Weiß
Code: K1430Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ZIERFÄDEN |
|---|---|
| Délka: | 100 m |
| Durchmesser: | 0.5 mm |
| Farbe: | Weiß |
| Hauptkarte: | K1430 |
| Material: | 100% Baumwolle |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,5 mm/100 m |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
