Schlichte Bijouterie-Kappe ROSÉGOLD 8 mm
Code: KAPL008-1 KAPL008-2 KAPL008-3 KAPL008-4 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PERLKAPPEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 8 mm |
| Farbe: | Roségold |
| Hauptkarte: | KAPL008-1 |
| Lochgröße: | 8 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 8 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
