RULLA MATUBO Türkis 60020-43400 5 g cca 40 Stk.
Code: RU10Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RULLA MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Farbcode: | 60020-43400 |
| Farbe: | Türkis |
| Form: | Zylinder |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3 x 5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
