Rokajl Preciosa ORNELA MIX 2/0 6,1 mm Schwarz 23980 50 g
Code: PRM041Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.1 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
