Rokajl Preciosa ORNELA MIX 12/0 1,9 mm PRM020 50 g
Code: PRM020Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Preciosa rokajlový MIX |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbe: | Mix |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 12/0 1,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
