Rokajl Preciosa ORNELA 9/0 2,6 mm Blau 68050 20 g
Code: PV9055Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 9/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.6 mm |
| Farbcode: | 68050 |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV9055 |
| Lochgröße: | 0,9 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Opaque - Sfinx |
| Packungsinhalt: | cca 1 360 Stk. |
| Produktgröße: | 2,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 9/0 2,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
