Rokajl Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Lila MATT 27060 50 g
Code: PV8083Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 8/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 27060 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV8083 |
| Lochgröße: | 0,9 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined MATT |
| Packungsinhalt: | cca 2 100 Stk. |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
