Rokajl Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Lila 20060 20 g
Code: PV7038Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 7/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 20060 |
| Farbe: | Lila |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV7038 |
| Lochgröße: | 1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 422 Stk. |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
