Rokajl Preciosa ORNELA 6/0 4,1 mm Grün PRE6002 50 g
Code: PRE6002Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 6/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.1 mm |
| Farbe: | Grün |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,1 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 665 Stk. |
| Produktgröße: | 4,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 6/0 4,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
