Rokajl Preciosa ORNELA 5/0 4,6 mm Lila MATT 27060 50g
Code: PV5001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 5/0 |
|---|---|
| Durchmesser: | 4.6 mm |
| Farbcode: | 27060 |
| Farbe: | Lila |
| Hauptkarte: | PV5001 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 5/0 4,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
