Rokajl Preciosa ORNELA 5/0 4,6 mm Blau 33000 20 g
Code: PV5099Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 5/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4.6 mm |
| Farbcode: | 33000 |
| Farbe: | Blau |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV5099 |
| Lochgröße: | 1,2 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 242 Stk. |
| Produktgröße: | 4,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 5/0 4,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
