Rokajl Preciosa ORNELA 34/0 8,5 mm Klar 78102 20 g
Code: PV33001Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 31/0–34/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 8.5 mm |
| Farbcode: | 78102 |
| Farbe: | Klar |
| Form: | Runden |
| Hauptkarte: | PV33001 |
| Lochgröße: | 2,3 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Transparent - Silver Lined |
| Produktgröße: | 8,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 34 8,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
