Rokajl Preciosa ORNELA 3/0 5,6 mm Gelb 88110 20 g
Code: PV3008Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 3/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.6 mm |
| Farbcode: | 88110 |
| Farbe: | Gelb |
| Hauptkarte: | PV3008 |
| Lochgröße: | 1,4 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 106 Stk. |
| Produktgröße: | 5,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 3/0 5,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
