Rokajl Preciosa ORNELA 12/0 1,9 mm Beige 38617 50 g
Code: PV120076Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 12/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 1.9 mm |
| Farbcode: | 38617 |
| Farbe: | Braun |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 0,6 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 8 250 Stk. |
| Produktgröße: | 1,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 12/0 1,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
