Rokajl Preciosa ORNELA 11/0 2,1 mm Grau 37342 20 g
Code: SL_F4_76 SL_F4_147 PV11297 SL_F4_39 SL_F4_97 SL_F4_149 SL_F4_148 KAPL051 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 11/0 |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Color code: | 37342 |
| Diameter: | 2.1 mm |
| Material: | Glass |
| ? Number of delays: | 1 |
| Package contents: | Approx. 2 600 pcs |
| Product size: | 2,1 mm |
| Quality: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Shape: | Rounds |
| Surface treatment: | Alabaster - Lustered and Terra Color Lined |
| Packaging weight: | 20 g |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
