Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 8/0 2,9 mm Klar Grün 00851 50 g
Code: PV8031Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 8/0 2,9 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 2.9 mm |
| Farbcode: | 00851 |
| Farbe: | Grün |
| Hauptkarte: | PV8031 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,9 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 8/0 2,9 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
