Rocailles STRIPED Preciosa ORNELA 7/0 3,5 mm Klar Rot Blau 00930 20 g
Code: PV7023Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | PRECIOSA STRIPED 7/0 3,5 mm |
|---|---|
| Durchmesser: | 3.5 mm |
| Farbcode: | 00930 |
| Farbe: | Blau |
| Hauptkarte: | PV7023 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 3,5 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 7/0 3,5 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
