Rocailles Preciosa ORNELA 10/0 2,3 mm Schwarz 23980 50 g
Code: PV10311Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 10/0 |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 2.3 mm |
| Farbcode: | 23980 |
| Farbe: | Schwarz |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 0,8 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Opaque |
| Packungsinhalt: | cca 1 800 Stk. |
| Produktgröße: | 2,3 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 11/0 2,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
