Rocailles MATSUNO 11/0 2,1 mm 2,1 mm MIX Blau 10 g
Code: MMIX001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES MGB MATSUNO MIX |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Farbe: | Blau |
| Lochgröße: | 0,6 mm |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 2,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 11/0 |
| Verpackungsgewicht: | 10 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
