Rocailles CORNELIAN Preciosa ORNELA 1/0 6,6 mm Rot 93730 20 g
Code: PV1042Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CORNELIAN ROCAILLES Preciosa Ornela |
|---|---|
| Durchmesser: | 6.6 mm |
| Farbcode: | 93730 |
| Farbe: | Rot |
| Hauptkarte: | PV1042 |
| Material: | Glas |
| Produktgröße: | 6,6 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 1/0 6,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 20 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
