Preciosa Rokaj-Perlen 4/0 5,1 mm Orange PRE4024 50 g
Code: PRE4024Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 4/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.1 mm |
| Farbe: | Orange |
| Form: | Runden |
| Lochgröße: | 1,3 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Packungsinhalt: | cca 370 Stk. |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 4/0 5,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
