Preciosa Rocailles 3/0 5,6 mm Pink PRE3001 50 g
Code: PRE3001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 3/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 5.6 mm |
| Farbe: | Rosa |
| Lochgröße: | 1,4 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Crystal - Lustered and Terra Color Lined |
| Packungsinhalt: | cca 266 Stk. |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Qualität: | 1. Qualität |
| Rocailles-Größe: | 3/0 5,6 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
