Preciosa Rocailles 2/0 6,1 mm Blau PRE2001 50 g
Code: PRE2001Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES Preciosa Ornela 2/0 |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 6.1 mm |
| Farbe: | Blau |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 5,1 mm |
| Rocailles-Größe: | 2/0 6,1 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
