Perlen aus gewachsten Perlen 4 mm Beige VO4030
Code: VO4030Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | GEWACHSTE PERLEN 4 mm |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 1 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbe: | Beige |
| Form: | Runden |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | 50 Stk. |
| Produktgröße: | 4 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
