Papier-DEKO-Draht 1,5/0,6 mm Grün 2 m
Code: DRAT050Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 2 m |
| Durchmesser: | 0,6 mm |
| Farbe: | Grün |
| Material: | Bižuterní drát Papier |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5/0,6 mm |
| Rocailles-Größe: | 5/0 |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
