Papier DEKO Draht 0,8 mm GOLD 50 g
Code: DRAT048Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SCHMUCKDRÄHTE |
|---|---|
| Délka: | 10 m |
| Durchmesser: | 0,8 mm |
| Farbe: | Golden |
| Material: | Bižuterní drát Papier |
| Packungsinhalt: | 1 Stk. |
| Produktgröße: | 0,8 mm |
| Verpackungsgewicht: | 50 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
