MIYUKI RUNDE 15/0 MATTE S/L TEAL 5 g
Code: MIR1500006Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ROCAILLES MIYUKI DELICA 15/0 |
|---|---|
| Farbe: | Türkis |
| Lochgröße: | 0,65 mm |
| Material: | Glas |
| Packungsinhalt: | cca 1750 Stk. |
| Produktgröße: | 1,5 mm |
| Qualität: | TOP WORLD |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
