Mittelloch aus Metall für Perlen Loch 5 mm Silber
Code: OSK062-K2222 OSK062-K2223 OSK062-K2221 OSK062-K2224 Choose variantProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANDERE KOMPONENTEN |
|---|---|
| Durchmesser: | 5 mm |
| Farbe: | Silber |
| Hauptkarte: | OSK062-K2224 |
| Lochgröße: | 5 mm |
| Material: | Schmuckmetall |
| Packungsinhalt: | 10 Stk. |
| Produktgröße: | 5 mm |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
