MINIDUO MATUBO 2 × 4 mm Blau 02010-25020 5 g
Code: MINI95Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MINIDUO MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Durchmesser: | 4 mm |
| Farbcode: | 02010-25020 |
| Farbe: | Blau |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Alabaster Pastel Turquoise |
| Produktgröße: | 4 x 2 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
