MINIDUO MATUBO 03000-81800 Klar, ca. 5 g. 100 Stk
Code: MINI4Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MINIDUO MATUBO |
|---|---|
| Anzahl der Durchzüge: | 2 |
| Farbcode: | 03000-81800 |
| Farbe: | Klar |
| Lochgröße: | 0,7 mm |
| Material: | Glas |
| Oberflächenbehandlung: | Natural Transparent |
| Produktgröße: | 4 x 2 mm |
| Verpackungsgewicht: | 5 g |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
